› FIRMY
› ARTYKUŁY

Wyjazd integracyjny - top 5 pomysłów na atrakcje dla uczestników

miesiąc temu    20.12.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wyjazd integracyjny - top 5 pomysłów na atrakcje dla uczestników

„Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni” chciałoby się zaśpiewać. Rzeczywiście, wyjazdy integracyjne mają być formą wakacji, urlopu, a w każdym razie czasu spędzanego w luźniejszej formie, choć w towarzystwie koleżanek i kolegów z pracy. Przyjechaliśmy na miejsce, zainstalowaliśmy się w naszych pokojach i przywitaliśmy ze sobą. Powstaje pytanie, co dalej? Czy menadżerowie i kierownicy zapewnią jakiś rodzaj atrakcji, czy będzie to hotelowa „posiadówka” rodem z kolonii i wyjazdów szkolnych? Tak być nie może. Team building (czyli budowanie zespołu) musi odbywać się w sposób aktywny i angażować cały nasz personel. Przedstawiamy pięć najlepszych pomysłów na atrakcje podczas eventów integracyjnych.

Miejsce 5 – Maszyna Goldberga

Chyba najbardziej kreatywna zabawa dla dorosłych na świecie idealna na każdy wyjazd integracyjny. W prostych słowach, wszyscy uczestnicy muszą zbudować działającą machinę. Problem polega na tym, że każdy jej fragment buduje inny zespół i musi zrobić to tak, by współdziałał on bez zarzutu z częściami tworzonymi przez pozostałych biorących udział w zabawie.  Do dyspozycji mamy kołki, śruby, młotki, kulki i wszystko, co może być potrzebne do wykonania machiny bez silnika. Dobrze działający system pod koniec zabawy wyraźnie wskaże dobrze zgrany zespół działający jak dobrze naoliwione urządzenie. Budowanie zespołu odbywa się tu cały czas, w każdej minucie i sekundzie poprzez konieczność stałej i płynnej kooperacji między uczestnikami.

 Miejsce 4 – Olimpiada firmowa

Tę zabawę dedykujemy wszystkim firmom i przedsiębiorstwom, gdzie pracownicy lubią się ruszać, śmiać i współzawodniczyć w przyjaznej atmosferze. Firmowe igrzyska olimpijskie to zestaw zabawnych konkurencji, które odbywają po sobie a wyniki zapisywane są w rankingach. Mówimy tu o przeciąganiu liny, grę w piłkę w wielkich bańkach, wyścigi w workach i tym podobne. Oczywiście dyscypliny można dostosować do możliwości zaproszonych do udziału zawodników i nie trzeba się martwić o iście olimpijską formę lub raczej jej brak. Działamy drużynowo czyli na korzyść ogółu. W tym celu, musimy rozmawiać ze sobą, odkrywać silne i słabe strony poszczególnych uczestników i znaleźć klucz do zwycięstwa.

Miejsce 3 – Szansa na milion

Ekscentryczny miliarder chce dać nam milion dolarów. Wystarczy rozwiązać kilka zagadek i łamigłówek zamkniętych w pudełku, które od niego otrzymaliśmy. Wszystko brzmi łatwo i przyjemnie, ale tylko działając zespołowo będziemy w stanie rozwikłać wszystkie zadania postawione przed nami przez umysł bogacza. Zabawa idealnie nadaje się do zacieśniania współpracy między uczestnikami a każdy będzie miał możliwość wykazania się inną umiejętnością, o której mógł wcześniej nie wiedzieć. Niesamowita zabawa, bardzo kreatywnie spędzony czas i duże poczucie satysfakcji po każdym ukończonym zadaniu.

Miejsce 2 – Sabotażysta

Gra terenowa na bazie legendarnego programu „Agent”. Jako grupa musimy wykonywać przeróżne zadania w terenie. Między nami jest osoba, której zadaniem jest sabotować nasze działania, utrudniać i spowalniać robiąc to tak, byśmy nie domyślili się że błędy i potknięcia tej osoby nie są dziełem przypadku. Gra w doskonały sposób wyłania lidera grupy, prowokuje do współdziałania i zachęca do aktywnej rozrywki.

Miejsce 1 – Magia Hollywood

Hit integracyjny ostatnich miesięcy. W prostych słowach, uczestnicy przygotują i nakręcą własny film krótkometrażowy i zagrają w nim główne role. Następnie, podczas uroczystej gali, zostaną przyznane nagrody za najlepszą rolę, scenariusz czy zdjęcia. Całość odbywa się w atmosferze przepychu, sukcesu i sławy. Nasi artyści będą dawać wywiady, gratulować zwycięzcom i pokazywać się w dobrych garniturach i pięknych sukniach. Gra wybitnie sprawdza umiejętności kooperacyjne uczestników a także dostarcza wiele godzin iście szampańskiej zabawy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.