› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Wynajem sali konferencyjnej? Tylko firma "Sadkowo" Sp. z o. o.

z instytucji ponad rok temu    27.02.2015
Informacja prasowa
komentarzy 2 ocen 13 / 77%
A A A
Wynajem sali konferencyjnej? Tylko firma  fot. elblag.net

Ruszyły przygotowania do gali Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. Spotkanie organizacyjne odbywało się w specjalnie wynajętej na ten cel sali konferencyjnej, którą udostępnia firma "Sadkowo" Sp. z o. o. Rozmawialiśmy z Urszulą Guźniczak, Zarządcą Pałacyku Zacisze, w którym mieści się wspomniana sala.

Czym zajmuje się firma "Sadkowo" i na jakim rynku koncentruje swoje działania?

Firma "Sadkowo" zarządza wieloma obiektami, jak np. pałac w Bieniaszach, Dwór Wojciechy, ale również obiekt, w którym obecnie się znajdujemy, czyli Pałac Zacisze, w którym wynajmowane są pomieszczenia biurowe czy o charakterze rozrywkowym - Bilard Club czy Insect Club. oprócz tego stałym wynajmem objęta jest sala konferencyjna, w której w ciszy i spokoju można odbyć spotkanie, zamówić katering. W sali zamontowano również rzutnik, jest dostęp do internetu. Od marca 2014 roku działa nasza strona internetowa, na której znaleźć można parę słów o historii Pałacu Zacisze, sięgającej dwa wieki wstecz.

Czy sale, znajdujące się w Pałacu Zacisze, cieszą się dużym zainteresowaniem w kwestii wynajmu?

Zdecydowanie. Mamy kilka stałych zleceń. Co miesiąc wynajmujemy salę konferencyjną. nie brakuje również zleceń jednodniowych, realizowanych dla ludzi, którzy dowiedzieli się o naszych usługach z ogłoszenia lub ze strony internetowej. Przychodzą do nas również osoby, które dowiedziały się od znajomych, że dajemy możliwość wynajmu sali według potrzeb.

Skąd decyzja o wynajmowaniu pomieszczeń w Pałacu? To wynik przeprowadzonej analizy potrzeb rynkowych czy po prostu spontaniczny pomysł?

Może opowiem na przykładzie sali, która później zaadaptowana była na pomieszczenie konferencyjne. Kiedy ją zobaczyłam pierwszym, co przyszlo mi do głowy było przekonanie, że w tym miejscu można zorganizować naprawdę ciekawe miejsce, w którym będą się obywać spotkania firmowe, konferencje lub po prostu będzie to pomieszczenie, w którym można złapać oddech, odpocząć. Dodatkowo wyjątkowy klimat tworzy balkon, bogaty w zabytkowe zdobienia, pięknie prezentujące się zwłaszcza z zewnątrz.

Jak wyobraża sobie Pani działalność firmy za kilka lat. Czy w dalszym ciągu będzie się opierać na wynajmowaniu pomieszczeń, czy może pójdą Państwo krok naprzód i np. wybudują jakiś gmach, który podobnie jak Pałac Zacisze, będzie udostępniany?

Pięknie jest pomarzyć o jakimś przedsięwzięciu z większym rozmachem, ale na tę chwilę wszystkie wynajmowane przez nas sale mają stuprocentowe obłożenie i jestem zadowolona z obecnej sytuacji. Na razie nie ma planów na rozwinięcie działalności. Chcemy dołożyć wszelkich starań, by uzyskać dofinanowanie na renowację elewacji budynku, by podkreślić jego wyjątkowy charakter,

Czy sala, która wielokrotnie pojawiała się w naszej rozmowie, była już wcześniej udostępniana na użytek konkursu Miss lub podobnych przedsięwzięć?

Nie, to pierwszy raz, kiedy sala wykorzystywana jest do tego typu wydarzenia.

Czy rozważa Pani nawiązanie współpracy z organizatorami konkursu wyborów Miss, uwzględniającej wynajem sali na przygotowywane przez nich spotkania?

Jestem otwarta na współpracę czy to właśnie z nimi, czy z mediami lub ludźmi ze świata biznesu...

...i kultury.

Zdecydowanie. Mam nawet pomysł na zorganizowanie małej galerii, ale jest to jeszcze odległy pomysł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ FirmaAngel
ponad rok temu ocena: 33%  2
To naprawdę świetne miejsce na organizowanie imprez - przepiękne, z duszą, a w dodatku Pani Ula jest bardzo pomocna we wszystkim . No i cenowo jest chyba w Elblągu najkorzystniej.
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Natasza
ponad rok temu ocena: 50%  1
Byłam w tej sali konferencyjnej piękne zasłony cudowny klimat. Ogólnie naprawdę polecam !!
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.