› FIRMY
› ARTYKUŁY
B1 - Stawbud

Zakup startera w sklepie krok po kroku

aktualności ponad rok temu    30.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zakup startera w sklepie krok po kroku

Doładowanie Play, doładowanie Plush, doładowanie Plus lub doładowanie nju? Bez względu na sieć komórkową możliwe jest wykupienie starterów, czyli kart SIM. Pozwalają one na korzystanie z określonej kwoty środków pieniężnych na wybranym numerze telefonu.

Można wybierać spośród szerokiej oferty starterów do różnych sieci, dopasowanych względem kwoty doładowania. Są one dostępne w różnych punktach handlowych, bez względu na wielkość miejscowości.

Startery w różnych kwotach doładowania

Poszczególne startery, bez względu na to, czy będzie to doładowanie Play, doładowanie Plush lub doładowanie innych sieci, mają różne warianty, jeśli chodzi o kwoty. Można je zatem dopasować do bieżących potrzeb, biorąc pod uwagę to, jak dużo będzie się dzwonić na komórki lub stacjonarne numery telefonów, wysyłać SMS-y czy też korzystać z Internetu. W każdym z wymienionych wyżej przypadków warto wziąć pod uwagę warunki cenowe oferowane przez daną sieć oraz sposób, w jaki najczęściej używany jest starter. Gdy podejmie się już decyzję, wystarczy podejść do sprzedawcy i zapytać o dostępną aktualnie w danym punkcie ofertę.

Startery – gdzie można zakupić?

Startery oferowane są przez wiele sieci partnerskich na terenie całego kraju. Wśród nich znajduje się m.in. Żabka. W jednym z jej ponad 8.000 punktów dostępne są m.in. doładowanie Play, doładowania Plush, doładowanie Plus, doładowanie nju i wielu innych popularnych sieci komórkowych. Poszukując sklepu, w którym można zakupić starter, warto skorzystać z wyszukiwarki Google. Pozwoli ona na wyświetlenie najbliższych lokalizacji sieci, która sprzedaje takie doładowania. Dzięki temu możliwe jest oszczędzenie czasu na poszukiwanie punktów, w których zakupi się doładowanie Play, doładowanie Plush, doładowanie Plus czy wielu innych popularnych w Polsce sieci komórkowych.

Jak zakupić starter i z niego korzystać?

Aby zakupić starter, trzeba poinformować sprzedawcę o tym, w jakiej sieci będzie się korzystało, i określić kwotę środków doładowania. Po dokonaniu płatności kartą lub gotówką otrzymuje się opakowanie z kartą SIM, w którym znajduje się także kod PUK potrzebny w razie konieczności jej odblokowania. Po włożeniu takiej karty do telefonu trzeba dokonać jej aktywacji. Odbywa się ona przez wykonanie telefonu na dowolny numer. Warto mieć na uwadze to, że ważność pakietów aktywowanych na danym starterze jest zwykle ograniczona. Najczęściej jest to 30 dni, dlatego tak bardzo istotne jest uruchomienie dostępnych na starterze środków w odpowiednim momencie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.