› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Złóż PIT w ZUS-ie

aktualności ponad rok temu    20.03.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w dniach 21 marca i 21 kwietnia 2017 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Elblągu będą pełnić dyżur podatkowy w siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu, ul. Teatralna 4, Sala Obsługi Klienta.

Podczas dyżuru z udziałem pracownika będzie można wypełnić i przesłać PIT do urzędu skarbowego drogą elektroniczną. Przed przystąpieniem do sporządzenia zeznania za 2016 r.  i wysłania go drogą elektroniczną należy wcześniej przygotować:

1. numer PESEL (jeżeli rozliczasz się wspólnie z małżonkiem to również PESEL małżonka) lub NIP (jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą albo jesteś zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług albo płatnikiem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne za zatrudnionego pracownika),

2. informacje o uzyskanych przychodach PIT-11, PIT-11A, PIT-40, PIT-40A, PIT-8C, 3. kwoty ulg i odliczeń np. zestawienie wydatków rehabilitacyjnych, 4. kwotę przychodu z zeznania za 2015 r., (w przypadku braku informacji o przychodzie - dowód osobisty) 5. numer KRS w przypadku chęci przekazania 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego.

Aneta Dziemidowicz, kierownik Pierwszego Działu Obsługi Bezpośredniej, Urząd Skarbowy w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.