› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Zmiany w Zarządzie Meble Wójcik

aktualności 4 miesiące temu    6.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 6 ocen 3 / 100%
A A A
1 zdjęćZmiany w Zarządzie Meble Wójcik fot. Meble Wójcik

Po konsolidacji przeprowadzonej w 2017 roku, w wyniku której nowym Prezesem Zarządu Meble Wójcik Sp. z o.o. został Piotr Wójcik, w firmie nastąpiły kolejne zmiany. Wraz z początkiem roku powołany został nowy Zarząd, w którego skład wchodzi pięć osób: Piotr Wójcik, Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, Jochen Horn, Andrzej Lada-Kubala oraz Winicjusz Iwański.

Firma została założona przez Leszka Wójcika w 1986 r. Od tego czasu wciąż pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą 3 nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. Meble w każdym miesiącu trafiają na ponad 20 rynków z całego świata m.in. takich jak Polska, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Ukraina i wiele innych.

Obecny podmiot Meble Wójcik Sp. z o.o. został powołany do życia 1 sierpnia 2017 roku w wyniku konsolidacji trzech spółek: Wójcik Fabryka Mebli, Fabryka Mebli Stolpłyt oraz Żuławska Fabryka Mebli. Ich połączenie było zwieńczeniem od dawna przeprowadzanych zmian wewnętrznych, które miały na celu optymalizację procesów produkcyjnych jak i administracyjnych oraz wdrożenie nowego systemu informatycznego.   

Zmiany w Zarządzie są kolejny krokiem w dążeniu firmy Meble Wójcik do ciągłego rozwoju i optymalizacji kolejnych procesów związanych z działalnością spółki. Na jego czele, sprawujący funkcję Prezesa, nadal pozostaje Piotr Wójcik, a na stanowisku V-ce Prezesa ds. Finansów Katarzyna Wójcik–Borsukowicz. Do Zarządu dołączyli Jochen Horn – Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Winicjusz Iwański – Członek Zarządu odpowiedzialny za Produkcję oraz Andrzej Lada-Kubala - Członek Zarządu ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw.    

Przed nowym Zarządem stoi wiele ambitnych celów, m.in. dynamiczny rozwój firmy, wzrost mocy produkcyjnych i obrotów, zwiększanie portfela Klientów oraz optymalizacja procesów operacyjnych. Wszyscy jego członkowie od lat związani są z branżą meblową, i logistyczną, dlatego mam nadzieję, że ich doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku i specyfiki branży będą motorem napędowym pozwalającym na budowanie i umacnianie silnej pozycji naszej firmy nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami – mówi Piotr Wójcik, Prezes Zarządu. 

Opis zdjęcia: Zarząd Meble Wójcik, od lewej stoją – Andrzej Lada-Kubala – Członek Zarządu ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw, Piotr Wójcik – Prezes Zarządu. Winicjusz Iwański – Członek Zarządu odpowiedzialny za Produkcję. Od lewej, siedzą – Jochen Horn – Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Katarzyna Wójcik-Borsukowicz –  V-ce Prezes ds. Finansów. 

Obecnie spółka jest również w trakcie budowy nowego Centrum Dystrybucji o powierzchni 24 tys. m2 – prace budowlane rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, a oddanie obiektu do użytku zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.
 

 • Zmiany w Zarządzie Meble Wójcik
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 4
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (6)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jo
4 miesiące temu 6
nasi bracia za odra pragna pracownikow wiec nacoz czekac jechac
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jack
4 miesiące temu 5
kapitalizm to bago na ktore glosuja najbiedniejsi
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Po ebląsku
4 miesiące temu 4
Jak sie do dobrze kręci główką, analizując rynek dobierając Sobie ludzi ktorzy beda za frajer robić bo z czegoś muszą żyć przecież to można rozwijać firmę i także dobierać Sobie ludzi którzy nad pierwszymi bedą pieczę trzymali aby za wysoko nie podskakiwali. Ot filozofia prowadzenia odpowiedzialnego biznesu.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacoby
4 miesiące temu ocena: 100%  3
I oby ta firma dobrze prosperowała to i Elbląg skorzysta !
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kkk
4 miesiące temu ocena: 0%  2
zazdrość ?
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ polak
4 miesiące temu ocena: 0%  1
kapitaliści ,dziki kapitalizm,poustawiali się jak jacyś hrabiowie,magnaci!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.