› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu

praca i szkolenia ponad rok temu    17.05.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu

Pracodawco! Jesteś rzemieślnikiem? Prowadzisz własną firmę? Czy jesteś zainteresowany kształceniem zawodowym uczniów? ...a może chcesz wyszkolić pracownika? Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu – to się opłaca! Koniecznie musisz to przeczytać i przyjść!

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu we współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Elblągu oraz Zespołem Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu,zapraszają pracodawców zainteresowanych kształceniem uczniów oraz refundacją kosztów ich wynagrodzeń i pochodnych, na seminarium - otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25 maja 2017roku o godz. 11.00 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu mieszczącym się przy ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro).

Na spotkaniu dowiesz się czym jest kształcenie zawodowe młodzieży, praktyczna nauka zawodu oraz w jaki sposób uzyskać refundację kosztów wynagrodzeń i pochodnych pracowników młodocianych. Ponadto dowiesz się jak uzyskać lub uzupełnić kwalifikacje instruktorów praktycznej nauki zawodu.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie do dnia 23 maja 2017 roku do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, poprzez e-mail: refundacjaelblag@ohp.pl, lub tel. 55/ 2326819. Chcesz uzyskać więcej informacji o spotkaniu – zadzwoń tel. 55/ 232 68 19.

PAMIĘTAJ: 25 maja 2017 roku, czwartek, godz. 11.00, aula Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu, ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro) – budynek u zbiegu ulic 12 Lutego i ul. Ratuszowej. Zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym i współpracy!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 3
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.